Zakończenie Roku Szkolnego 2017/2018

Mimo gwałtownego spadku temperatury, w piątek 22 czerwca nasze szkolne boisko wypełniło się po brzegi. Najpierw obejrzeliśmy krótki program artystyczny zaprezentowany przez klasę piątą i wspomagany śpiewem dziewczyn z gimnazjum, a następnie wysłuchaliśmy długiej listy pochwał dla tych, którzy w tym roku okazali się najlepsi.

Poza liczną grupą tych, którzy otrzymali świadectwo z wyróżnieniem, po gratulacje przychodzili zdobywcy nagród w różnych konkursach na szczeblu gminnym, powiatowym, krajowym, a nawet międzynarodowym, mistrzowie i mistrzynie ortografii, mistrzowie recyklingu, zbieracze nakrętek, badacze wody, itp.

Po uroczystościach na boisku, lekko zmarznięci, ale szczęśliwi wszyscy z radością udali się do klas po świadectwa, a z klas już prosto na UPRAGNIONE WAKACJE!!!