image1 image2 image3

Dzień Matki 2018

25 maja br. uczniów klas młodszych zaszczycili wyjątkowi goście – Mamy. Dzieci miały okazję wyrazić swoją miłość i wdzięczność za codzienną troskę. Po wielu tygodniach przygotowań najmłodsi zaprezentowali piękne wiersze i piosenki. Ubarwiły ten występ solistki: Zuzia, Oliwia i Amelka. Starsi przedstawili scenki teatralne „ W galerii sztuki” oraz „Ucieczka smoków”. Jak zawsze nie mogło zabraknąć „Podgrodzian”, którzy zaprezentowali „Legendy krakowskie”. Wszystkich bardzo wzruszył występ Justynki, która zaśpiewała piękną balladę „Jak dobrze, mamo”. Na koniec Zuzia i Kacper zaprezentowali dwa tańce towarzyskie, a Maja zagrała „Sto lat” na keyboardzie. Wreszcie przyszedł czas na wręczenie Mamom prezentów: własnoręcznie wykonanych laurek i kwiatów.

Spotkanie upłynęło w bardzo miłej atmosferze. Za przedstawicielami Małego Samorządziku bardzo dziękujemy wszystkim Mamom za poświęcony nam czas i jeszcze raz życzymy wszystkiego, co najlepsze, zdrowia, sukcesów w życiu zawodowym, szczęścia rodzinnego, by macierzyństwo niosło prawdziwą radość.

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

 Galeria >>>