image1 image2 image3

"Rozwinąć skrzydła - pamiętając o przeszłości"

Rok 2018 został uchwalony przez Sejm RP Rokiem Jubileuszu odzyskania przez Polskę Niepodległości. Po rozbiorach i 123 latach niewoli, rusyfikacji i germanizacji wolna Polska powróciła na mapę świata.

W związku z tym w obecnym roku szkolnym w naszej edukacji globalnej promując wśród uczniów ideę patriotyzmu, kształtując poczucie świadomości narodowej kładziemy mocny nacisk na edukację obywatelską.

Uczennice młodszych klas: Oliwia Przybyło, Zuzanna Stachura, Małgorzata Bochenek, Milena Korzeniec, Oliwia Janas oraz Aleksandra i Martyna Bartuś wzięły udział w konkursie plastycznym „Biało –czerwono –dumnie i narodowo” w setną rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości w ramach V edycji przedsięwzięcia „Rozwinąć skrzydła – pamiętając o przeszłości”. Ich prace zachwycały swoja patriotyczną przemową. Za udział w tym przedsięwzięciu uczennice otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Galeria