Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
image1 image2 image3

Karnawałowe szaleństwo

Wielkimi krokami zbliża się koniec karnawału 2018. Dziś w naszej szkole bawili się najmłodsi...i to jak!!!! To był prawdziwy BAL Na salę gimnastyczną dzieci przyszły w różnorodnych, barwnych strojach i ciekawych fryzurach. Pomysłowość dzieci i ich rodziców zasługuje na wielkie brawa. Przywilejem dzieciństwa jest beztroska zabawa.. i każda zabawa ma jakiś określony wpływ na dziecko. Poprzez taniec, w którym ważny jest ruch ciała, dziecko usprawnia się motorycznie, nabywa umiejętności koordynacji wzrokowo-ruchowej, a dodatkowo wykształca w sobie wrażliwość słuchową na nieznane bodźce. Dziś, przy dźwiękach skocznej muzyki oraz utworach znanych wykonawców dzieci bawiły się wraz ze swoimi paniami. Uczestnicy balu mieli doskonałą okazję, żeby zaprezentować swoje umiejętności taneczne. Najważniejsze, że nie było istotne czy ktoś potrafi tańczyć jak profesjonalista, czy tylko przestępuje z nogi na nogę. Chodziło o wprawienie ciała w ruch, który czasem nie przypomina klasycznych ruchów tanecznych, ale bardzo sprzyja pozytywnemu stanowi ducha :)
Prowadzący zabawę pan Adam Berkowicz nie pozwolił nikomu się nudzić. Organizował konkursy, zawody. Wszystkim dopisywał dobry humor. Smaczny poczęstunek przygotowali Rodzice. Szkoda, że następny bal karnawałowy dopiero za rok.

Galeria