image1 image2 image3

Gminne igrzyska siatkówki

Sport, zwłaszcza dyscypliny drużynowe, jest świetnym pretekstem do nauki wspólnego wypracowywania reguł gry, postępowania fair play oraz promowania współpracy i doceniania różnych pomysłów na wzmocnienie zespołu. Atmosfera dobrej zabawy sprzyja też zacieśnianiu więzi i budowania dobrych relacji między uczestnikami sportowego wydarzenia... z taką myślą panie Marzena Gorzkowicz oraz Lidia Karp - nauczycielki wychowania fizycznego w naszej szkole zorganizowały gminne igrzyska młodzieży szkolnej w piłce siatkowej chłopców. Dziś na hali sportowej w Bieczu reprezentanci naszych gminnych gimnazjów walczyli o statuetkę najlepszych w gminie i awans do zawodów powiatowych.
Zwycięzcami okazali się uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Bieczu. Gratulujemy!
Dziękujemy wszystkim opiekunom za przygotowanie drużyn, a zawodnikom za sportowa walkę w duchu „fair play”.

Galeria