Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
image1 image2 image3

Gminne igrzyska siatkówki

Sport, zwłaszcza dyscypliny drużynowe, jest świetnym pretekstem do nauki wspólnego wypracowywania reguł gry, postępowania fair play oraz promowania współpracy i doceniania różnych pomysłów na wzmocnienie zespołu. Atmosfera dobrej zabawy sprzyja też zacieśnianiu więzi i budowania dobrych relacji między uczestnikami sportowego wydarzenia... z taką myślą panie Marzena Gorzkowicz oraz Lidia Karp - nauczycielki wychowania fizycznego w naszej szkole zorganizowały gminne igrzyska młodzieży szkolnej w piłce siatkowej chłopców. Dziś na hali sportowej w Bieczu reprezentanci naszych gminnych gimnazjów walczyli o statuetkę najlepszych w gminie i awans do zawodów powiatowych.
Zwycięzcami okazali się uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Bieczu. Gratulujemy!
Dziękujemy wszystkim opiekunom za przygotowanie drużyn, a zawodnikom za sportowa walkę w duchu „fair play”.

Galeria