image1 image2 image3

Dzień Babci i Dziadka 2018

Choć styczeń to miesiąc zimowy, pełen mroźnych chwil, są w nim jednak takie dwa dni, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu - to Święto naszych Kochanych Babć i Dziadków. Obchodzone 21 stycznia Święto Babci i dzień później Święto Dziadka to ważna uroczystość w kalendarzu naszej Szkoły i jak co roku kolejnej klasy drugiej. Święto tym ważniejsze, że tak naprawdę każdego dnia w roku, dziadkowie myślą i troszczą się o swoje wnuki. To właśnie oni potrafią z największą cierpliwością na świecie wysłuchać zwierzeń i marzeń, które rodzą się w małych główkach dzieci.

W tym roku ta niecodzienna uroczystość odbyła się 22 stycznia 2018 r. Goście, kochani Seniorzy, licznie przybyli na nasze zaproszenie do Miejskiej Biblioteki, gdzie wypatrywały ich podekscytowane i roziskrzone oczy wnucząt. Mali artyści pod czujną opieką Wychowawczyni - Pani Małgorzaty Honc z przejęciem prezentowali swoje umiejętności, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. Były występy wokalne i recytatorski, były uśmiechy i łzy wzruszenia, były też symboliczne podarunki i trochę słodkości... Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.

Galeria