Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
image1 image2 image3

Nagroda dla Pani Małgorzaty Kosacz

20 stycznia 2018 r. w kinie Farys odbyło się spotkanie noworoczne połączone z wręczeniem Nagrody Burmistrza Cromerus. W trakcie uroczystej gali uhonorowano osoby posiadające szczególne zasługi i osiągnięcia w zakresie kultury, działalności społecznej, przedsiębiorczości w naszym mieście.

Statuetka w kategorii dziedzictwo kulturowe trafiła do naszej nauczycielki Pani Małgorzaty Kosacz z takim uzasadnieniem: "Dla Pani Małgorzaty Kosacz – założycielki Dziecięcego Zespołu Tańca Ludowego "Podgrodzianie", który działa od 1982 roku do chwili obecnej. Pani Małgorzata Kosacz, to pasjonatka folkloru i tańca ludowego. Dziecięcy Zespół Tańca Ludowego "Podgrodzianie", kultywuje tańce narodowe i ludowe, podkreślając ich charakter odpowiednimi, tradycyjnymi strojami. Układy choreograficzne tworzy Małgorzata Kosacz, jest też instruktorem zespołu. Zespół „Podgrodzianie” był wielokrotnie nagradzany na konkursach, festiwalach, przeglądach zespołów ludowych w kraju i zagranicą. Występował na licznych imprezach w mieście i regionie regionu, pojawiał się także w programach telewizyjnych m.in. w słynnym TIK TAKU."


Cudowne wyróżnienie nie tylko dla Pani Małgorzaty, ale też dla naszej Szkoły, dla naszych absolwentów i obecnych uczniów tańczących w Zespole. Istniejemy nawet w mediach: http://www.gazetakrakowska.pl/…/biecz-cromerusy-zostaly-ro…/

Sto lat w zdrowiu Pani Małgosiu!!!! zdjęcia: biecz.pl oraz M.P.

Galeria