Jarmark Bożonarodzeniowy w Ośrodku Kultury

W dniu 17 grudnia, równolegle do odbywającego się na bieckim rynku Jarmarku Bożonarodzeniowego w Ośrodku Kultury odbywały się m.in. warsztaty wypieku i zdobienia świątecznych pierników. Dzieci wraz z rodzicami mogły dekorować pachnące wypieki . Była to wspaniała zabawa i pomysł na wspólne, rodzinne spędzanie przedświątecznego czasu.

Uczniowie naszej szkoły jak zwykle zaangażowali się w gminne uroczystości. Tym razem, pod opieką nauczycielki plastyki p. Małgorzaty Przybyłowicz przygotowali prześliczny bożonarodzeniowy wystrój Ośrodka Kultury, który na czas przedświątecznej gorączki dał wszystkim nastrój spokoju i radości.