image1 image2 image3

"Andrzejki z misją" klas I-III

30 listopada dzieci z klas I - III bawiły się wspólnie na zabawie andrzejkowej. Nie zabrakło dobrej zabawy przy muzyce, ale też wróżb. Wróżki i czarodzieje z Małego Samorządziku przepowiadali przyszłość z układu butów, losów i miseczek zakrywających magiczne akcesoria. Przyszłość można było także poznać kręcąc butelką lub przekłuwając serca z imionami.

Najpiękniejsze było jednak to, że sami dobrze się bawiąc, nie zapomnieliśmy o tych, którzy nie mają takiej możliwości - o dzieciach w dalekiej Syrii, ogarniętej wojną. Młodsze klasy włączyły się z pomocą rodziców w akcję Szkolnego Wolontariatu "Andrzejki z misją". Wypowiadając "magiczne zaklęcie" dzieci ofiarowywały dowolną kwotę na wspomniany cel. Rodzicom dziękujemy za tak życzliwe wsparcie akcji.

J.Jarecka - Ślusarz. M. Wójcikiewicz

Galeria