image1 image2 image3

Niesiemy pomoc - czyli podsumowanie akcji ANDRZEJKI Z MISJĄ!

TO, CO ROBIMY DLA INNYCH, USZCZĘŚLIWIA NAS SAMYCH!!!

KOCHANI , nadszedł czas podsumowania charytatywnej akcji ANDRZEJKI Z MISJĄ!!!

Informacja, na którą wszyscy zainteresowani czekają z niecierpliwością. Owoc akcji to 1205 złotych!!! Cała kwota została wpłacona 7 grudnia na konto organizacji UNICEF z przeznaczeniem na pomoc dla dzieci z Syrii. Przekazane środki przeznaczone zostaną na zakup ciepłych ubrań, koców, ogrzewanie i pomoc finansową dla potrzebujących rodzin.

To dzięki ogromnemu zaangażowaniu całej społeczności szkolnej oraz Waszych Drogich Rodziców akcja zakończyła się ona ogromnym sukcesem! Efekty jej przerosły nasze najśmielsze oczekiwania i napełniają nasze serca dumą. Na szczególne wyróżnienie i uznanie zasługują Ci, którzy podczas „andrzejkowego tygodnia” przygotowali cudowne słodkości . Byli to: Maja Gaber, Dominika Tumidajewicz, Kacper Baran, Arkadiusz Wachowicz, Mateusz Cieśla, Emilia Janas, Marcel Wójcik, Krzysztof Wszołek, Zuzanna Juruś, Paula Wróbel, Piotr Stępień, Agnieszka Przybylska, Julia Wołtosz, Aleksandra Kamińska, Martyna Łaś, Kamila Jodłoś, Agata Kuczała, Justyna Łukaszyk, Kamila Pyznar, Zuzanna Trybus, Julia Malinowska, Paulina Dyląg, Jan Wilczkiewicz. Oczywiście akcja nie powiodłaby się, gdyby nie Ci, którzy smakołyki kupowali, a tym samym ofiarowali swoje pieniążki na pomoc dla dzieci z Syrii.

Cieszymy się niezmiernie, iż naszą inicjatywę wsparli uczniowie klas I-III SP. Podczas zabawy andrzejkowej DODATKOWO zebrali aż 130 złotych z przeznaczeniem na ten szczytny cel! BRAWA dla naszych Milusińskich! Liczymy, że już „zarażeni” dobroczynnością, w przyszłości zasilą szeregi naszych wolontariuszy.

Szkolny Klub Wolontariatu

Galeria