image1 image2 image3

Życzliwymi bądźmy na co dzień.

Pod takim hasłem obchodziliśmy w szkole Światowy Dzień Życzliwości przypadający na 21 listopada.

Wcześniej trwały przygotowania do obchodów tegoż Dnia. Na korytarzach widniały plakaty, motta, rysunki przypominające o życzliwości. Został ogłoszony plebiscyt na wybór osoby najbardziej życzliwej w szkole. Wychowawcy na godzinach wychowawczych przedstawili kryteria wyboru takiej osoby, a klasa nominowała wybranych do oceny Kapituły. Po dokonaniu wyborów przez klasy do pracy przystąpiła Kapituła. Nominowanych ze wszystkich klas było  20 osób, spośród których Kapituła wyłoniła 3 osoby najbardziej życzliwe w szkole , a że wybór był bardzo trudny dokonano tego w trzech kategoriach wiekowych. W klasach I-III najżyczliwszą osobą została wybrana Paulina Wanat z kl. III a,  w klasach IV –VI  Małgorzata Bochenek z kl. IV, a w klasach VII oraz  II i  III gimn. Emilia Wlazło z kl. II G.

Na uroczystym apelu wszystkie osoby nominowane otrzymały dyplomy jako osoby najżyczliwsze w klasie , a wybrane przez Kapitułę dyplomy osób najżyczliwszych w szkole. 

Pamiętajmy jednak, że najlepszą nagrodą za życzliwość jest uśmiech drugiego człowieka.   

Galeria >>>