Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Edukacja Globalna - zajęcia

Zaczęliśmy we wrześniu, wiemy coraz więcej, a wciąż w głowach pojawiają się nowe pytania.

Czym jest DOBRE życie w zglobalizowanym świecie? Czy różni się ono tak bardzo dla Polaków, Kongijczyków, Norwegów, Boliwijczyków, Filipińczyków, Kazachów, Hindusów, Amerykanów i innych?

Co czeka nas za 15 lat?

10 korporacji kontroluje sprzedaż jedzenia na świecie - czy to sprawiedliwe?

Dlaczego 1/3 dzieci na świecie oficjalnie nie istnieje?

Świat łączą wspólne, globalne wyzwania: ubóstwo, zmiany klimatu, dyskryminacja, dostęp do energii. Ale dzisiaj mamy technologię i wiedzę, która pozwala na pokonanie problemów. To wszystko nie dzieje się wokół nas ale z NAMI.

Co najmniej 17 rzeczy łączy nas z mieszkańcami krajów Globalnego Południa.

Seria zajęć zaproponowanych dla uczniów naszej szkoły ma pomóc w odpowiedzi na wiele nowych pytań...po to nam EDUKACJA GLOBALNA! (globalna.edu.pl)