Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
image1 image2 image3

XVII Gminny Konkurs Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych

W dniu 30 maja 2017 roku w naszej szkole zorganizowano już po raz XVII Gminny Konkurs Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych. W konkursie wzięło udział 25 uczniów ze wszystkich szkół podstawowych z Gminy Biecz. Konkurs składał się z 2 części: testu sprawdzającego umiejętność rozumienia tekstu słuchanego i czytanego oraz testu znajomości funkcji językowych i terminów leksykalnych.

Na podium znaleźli się:

Zofia Rak, uczennica ZS-P w Libuszy – miejsce I

Emilia Janas, uczennica naszej szkoły – miejsce II

Filip Słowik, uczeń SP w Sitnicy – III miejsce

Wyróżnienia otrzymali:

Julia Mika oraz Grzegorz Gogola ze ZSP w Rożnowicach

Konkurs miał na celu doskonalenie umiejętności językowych dzieci i młodzieży, popularyzację języka angielskiego wśród uczniów szkół podstawowych, promowanie uczniów ze szczególnymi uzdolnieniami lingwistycznymi oraz rozwijanie w młodym pokoleniu poczucia wiary we własne możliwości.

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody które zostały ufundowane przez Gminę Biecz. Uczniów pragnących sprawdzić swe umiejętności językowe oraz przygotowujących ich nauczycieli serdecznie zapraszamy za rok.

Organizator konkursu:

Joanna Jarecka- Ślusarz

Iwona Wójcik