Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Kampania Dzień bez Śmiecenia

#ChceMiSie  to hasło tegorocznej, jedenastej edycji kampanii Dzień bez Śmiecenia organizowanej przez Rekopol Organizację Odzysku Opakowań S.A., której celem jest edukacja i zachęcanie społeczeństwa do aktywnego promowania selektywnej zbiórki odpadów opakowaniowych.
Dzień bez śmiecenia dopisano do bardzo szczytnego celu akcji Szkolnego Koła Wolontariatu, które od dawna zbiera nakrętki w akcji organizowanej przez Stowarzyszenie na Rzecz Sprawności Dzieci i Młodzieży Sprawne Smoki.
W ramach Dnia bez śmiecenia dzieci na lekcjach przyrody poznawały możliwość zastosowania i ponownego wykorzystania odpadów. Dziewczęta uczestniczyły w pokazie tworzenia ozdób i biżuterii z odpadów, który przeprowadziła pani Małgorzata Przybyłowicz.