Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Święto Szkoły i Dzień Patrona

22 marca 2017 uczniowie klas gimnazjalnych bieckiej dwójki w ramach obchodów Święta Szkoły i Dnia Patrona zorganizowali dla swych młodszych kolegów dzień pełen atrakcji. W godzinach porannych uczniowie klas: I , II i III Gimnazjum prowadzili lekcje dla swych młodszych kolegów, a następnie podzielili uczniów na dwie grupy, które dostały do zrealizowania specjalnie przygotowane dla nich zadania.

Uczniowie klas I-V przygotowywali ekologiczne „żywe“ marzanny, za które przebierali przedstawicieli swych klas. W tym czasie klasy starsze prezentowały pozostałym uczniom przygotowane przez siebie wcześniej prezentacje multimedialne poświęcone szkole i jej patronowi, Wacławowi Potockiemu. Po tej części nastąpiło rozstrzygnięcie konkursów na marzannę ekologiczną, na najlepszą prezentację multimedialną oraz na najlepszą pracę o tematyce „Moja szkoła w moich oczach”.

Zwycięzcami konkursu plastycznego zostali:

Klasy młodsze:

Miejsce I – Małgorzata Bochenek, Jowita Dudek, kl. III SP

Miejsce II – Karina Stanula, kl. IIa SP

Miejsce III – Miłosz Rajchel, kl. III SP

Klasy starsze:

Miejsce I – Magdalena Baran, kl. II Gimnazjum

Miejsce II – Martyna Łaś, kl. II Gimnazjum

Miejsce III – Aleksandra Kamińska, kl. II Gimnazjum

Konkurs na prezentację multimedialną rozstrzygnął się następującym wynikiem:

Miejsce I – klasa III Gimnazjum

Miejsce II - klasa I Gimnazjum

Miejsce III – klasa II Gimnazjum

Zwycięską prezentację można obejrzeć na stronie naszej szkoły.

W konkursie ma marzannę zwyciężyli:

I – Jakub Saratowicz z kl. IV

II – Roksana Wal z kl. III

III – Patryk Pyznar z kl. IIa

Wyróżnienie – Szymon Skoczek z kl. V

Ostatnią, a jednocześnie najbardziej wyczekiwaną przez uczniów częścią, był konkurs piosenki „Śpiewać każdy może”. Uczniowie prezentowali przygotowane przez siebie utwory w dwóch grupach wiekowych: kategoria I: kl. I – V, kategoria II: kl. VI SP – III G.

W pierwszej grupie na podium znaleźli się:

Miejsce I – Vanessa Staroń, kl. IV

Miejsce II – Amelia Bodek i Zuzanna Wójcikiewicz, kl. I

Miejsce III ex aequo – Oliwia Janas, kl. I oraz duet Małgorzata Bochenek i Jowita Dudek, kl. III

Klasy starsze:

Miejsce I – Olga Więcek (kl. III Gimazjum)

Miejsce II – Emilia Janas (kl. VI SP).

Miejsce IIIex aequo – grupa w składzie: Martyna Przewoźnik, Joanna Wanat, Monika Bochenek, Monika Grębska i Emilia Wlazło (kl. I Gimnazjum) oraz trio: Wiktoria Mleczko, Zuzanna Trybus i  Julia Malinowska (kl. II Gimnazjum).