Projekt e-Twinning

Od września roku szkolnego 2016/2017 Zespół Szkół Nr 2 w Bieczu bierze udział w projekcie e-twinning, polegającym na współpracy szkół z różnych krajów Europy. W tym roku szkolnym wraz z uczniami ze szkół z Hiszpanii, Włoch, Portugalii, Francji, Grecji i Rumunii pracujemy nad projektem zatytułowanym „Let’s do sometourism”. W projekcie biorą udział uczniowie klas I i II Gimnazjum, którzy w ramach projektu przygotowują prezentacje multimedialne dotyczące Biecza i naszego regionu, broszury turystyczne poświęcone Małopolsce, tworzą loga dotyczące inicjatywy e-twinning, projekty ukazujące tradycje i zwyczaje związane z obchodami ważniejszych świąt i uroczystości w Polsce. Ponadto wymieniają informacje o sobie i swoich szkołach i przede wszystkim cały czas komunikują się w języku obcym. Oto niektóre z naszych prac wykonanych w ramach udziału w projekcie:

Region of Malopolska >>>

Opiekunami projektu w naszej szkole są:

• pani  Magdalena Stój - nauczyciel języka niemieckiego i hiszpańskiego
  • pani Iwona Wójcik - nauczyciel języka angielskiego