Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Projekt e-Twinning

Od września roku szkolnego 2016/2017 Zespół Szkół Nr 2 w Bieczu bierze udział w projekcie e-twinning, polegającym na współpracy szkół z różnych krajów Europy. W tym roku szkolnym wraz z uczniami ze szkół z Hiszpanii, Włoch, Portugalii, Francji, Grecji i Rumunii pracujemy nad projektem zatytułowanym „Let’s do sometourism”. W projekcie biorą udział uczniowie klas I i II Gimnazjum, którzy w ramach projektu przygotowują prezentacje multimedialne dotyczące Biecza i naszego regionu, broszury turystyczne poświęcone Małopolsce, tworzą loga dotyczące inicjatywy e-twinning, projekty ukazujące tradycje i zwyczaje związane z obchodami ważniejszych świąt i uroczystości w Polsce. Ponadto wymieniają informacje o sobie i swoich szkołach i przede wszystkim cały czas komunikują się w języku obcym. Oto niektóre z naszych prac wykonanych w ramach udziału w projekcie:

Region of Malopolska >>>

Opiekunami projektu w naszej szkole są:

• pani  Magdalena Stój - nauczyciel języka niemieckiego i hiszpańskiego
  • pani Iwona Wójcik - nauczyciel języka angielskiego