Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Wyróżnienie dla Kamili Hycnar w Profilaktycznym Konkursie „Nasz bajkowy sposób na trzeźwy świat”

Kamila Hycnar, uczennica klasy IV SP, została wyróżniona w Profilaktycznym Konkursie „Nasz bajkowy sposób na trzeźwy świat”, przeprowadzonym w ramach IX edycji kampanii społecznej NO PROMIL NO PROBLEM, za swój komiks na temat: „Powstrzymaj pijanego kierowcę”.

W konkursie zorganizowanym przez Miejską Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Gorlicach, Wydział Oświaty, Kultury i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Gorlicach oraz Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Nowym Sączu z Filią w Gorlicach wzięło udział 66 uczestników z 17 szkół podstawowych z powiatu gorlickiego.

Oprócz Kamilli naszą Szkołę reprezentowało w konkursie dwóch innych uczniów klasy IV, Kacper Szarłowicz i Kacper Gajecki.

Kamili gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.