Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Wyróżnienie dla MAGDALENY BARAN

Wyróżnienie dla MAGDALENY BARAN uczennicy klasy drugiej gimnazjum, w Olimpiadzie Wiedzy o AIDS i Uzależnieniach organizowanym przez Powiatową Stację Sanitarno - Epidemiologiczną w Gorlicach!

W dniu 29 listopada 2016 r, odbyła się Olimpiada Wiedzy o AIDS i Uzależnieniach organizowanym przez Powiatową Stację Sanitarno - Epidemiologiczną w Gorlicach.

W konkursie organizowanym już od wielu lat, biorą udział uczniowie okolicznych szkół  licealnych i gimnazjów.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż pierwsze trzy miejsca zajęli uczniowie szkół średnich, natomiast Magdalena Baran w dogrywce uzyskała wyróżnienie.

W ramach Olimpiady organizowanej w I Liceum Ogólnokształcącym im. Marcina Kromera  w Gorlicach, uczestnicy brali również udział sesji profilaktycznej pt. Cyberprzemoc, hejt i dyskryminacja.

Rozstrzygnięty został również konkurs plastyczny nt. Stop Hejt, w którym Magdalena Baran zajęła szóste miejsce i otrzymała ciekawe nagrody.

Serdecznie gratulujemy sukcesów i życzymy kolejnych!