Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Akcja Zdrowego Stylu Życia

Akcja ma na celu promowanie zdrowia. W ramach akcji uczniowie poznali 10 zasad zdrowego żywienia. Jak co roku spotkania, cieszą się ogromna popularnością wśród uczestników.

Wszystkie potrawy w tegorocznej promocji zdrowego stylu życia, przygotowali uczniowie klas gimnazjalnych, w ramach dodatkowej aktywności na lekcjach biologii.

Serdecznie dziękujemy również rodzicom uczniów, za współudział w przygotowaniu poczęstunku.