"Zbieramy makulaturę-chronimy lasy"-konkurs

Nasza szkoła po raz drugi przystąpiła do projektu „Zbieramy makulaturę – chronimy lasy”. Organizatorem jest szkolne koło LOP przy współpracy z firmą „ATOL”. Konkurs trwa od 15 września 2014 do 31 maja 2015 r.  Uczniowie, którzy przyniosą najwięcej makulatury otrzymają wartościowe nagrody (przypominamy, że w poprzedniej edycji konkursu zwycięzcy otrzymali m.in. bon do EMPIKu, słuchawki, książki, płyty…) Dodatkowo w tegorocznej edycji zbieramy również stare płyty CD i DVD oraz zgniecione, plastikowe butelki. Pamiętajmy, że jedna tona makulatury daje tyle papieru, co 17 średniej wielkości drzew!!!Już dziś zróbmy porządek i zbierzmy makulaturę chroniąc nasze lasy!!!  Makulatura, płyty i butelki odbierane są codziennie przez uczniów klasy III gimnazjum.  Należy ją zważyć i podpisać (imię i nazwisko, klasa, waga).