Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Pomoc dla Antosi Kluk

  • Drukuj

Przez dwa tygodnie członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu piekli, zdobili i sprzedawali ciasta, pączki i ciasteczka, które następnie sprzedawali podczas szkolnych przerw. Dzięki przeprowadzonej akcji udało się uzbierać kwotę 800 złotych. Większość zebranych pieniędzy, tj. 600 złotych wpłaciliśmy na konto fundacji „Zdążyć z pomocą”, na rzecz jednej z podopiecznych fundacji, Antosi Kluk z Szymbarku

Uzbierana kwota ma wspomóc zbiórkę organizowaną w celu zgromadzenia pieniędzy na kosztowną i skomplikowaną operację rekonstrukcji krtani, która ma zostać przeprowadzona w klinice w Szwajcarii. 

 

Pozostałą część pieniędzy, przekażemy na remont toalet w domu dla dzieci ulicy w Namugongo w Ugandzie w ramach udziału w projekcie organizowanym przez Salezjański Wolontariat Misyjny. 

 

W akcję włączyli się: 

 

Martyna Raksa

Dawid Żegleń

Tomasz Kamiński

Emilia Janas

Mikołaj Mleczko

Aleksandra Pabis

Magdalena Ryba

Grzegorz Sendecki

Monika Bochenek

Emilia Wlazło

Zuzanna Juruś

Paula Wróbel

Anna Kabaj

Magdalena Tymkiewicz

Magdalena Wójcik

Vanessa Staroń

Karolina Baran

Emilia Grygiel

Aleksandra Jarasiewicz

Kinga Raksa

Zuzanna Sendra

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, ich rodzicom i babciom, które wspomogły swe pociechy w pieczeniu i zakupie potrzebnych produktów. 

Galeria