Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

I miejsce Zuzanny Wójcikiewicz

  • Drukuj

I miejsce Zuzanny Wójcikiewicz w XII Gminnym Konkursie Języka Angielskiego dla najmłodszych.

W dniu 26 marca nasze trzecioklasistki, Zuzanna Wójcikiewicz i Oliwia Janas, wzięły udział w zmaganiach konkursowych z języka angielskiego mających miejsce w Szkole Podstawowej Nr 1 w Bieczu.

Uczennice w pocie czoła dzielnie uzupełniały, kolorowały i nawet tłumaczyły dłuższe fragmenty tekstu, by pomóc komisji wyłonić zwycięzcę tegorocznej konkurencji. Obydwie nasze uczennice osiągnęły wysokie wyniki, a Zuzia Wójcikiewicz wyprzedziła wszystkich konkurentów i znalazła się na miejscu pierwszym.

Mimo, że miejsc na podium jest tylko trzy, wszyscy uczestnicy potrzymali ciekawe nagrody, świetnie się bawili i zawierali nowe przyjaźnie, a cale wydarzenie przebiegło w miłej i serdecznej atmosferze. Takie spotkania to kolejny powód by z takim zaangażowaniem jak nasze młodsze koleżanki uczyć się języka obcego.

Galeria