Wyróżnienie dla Kamili Hycnar w Profilaktycznym Konkursie „Nasz bajkowy sposób na trzeźwy świat”

Kamila Hycnar, uczennica klasy IV SP, została wyróżniona w Profilaktycznym Konkursie „Nasz bajkowy sposób na trzeźwy świat”, przeprowadzonym w ramach IX edycji kampanii społecznej NO PROMIL NO PROBLEM, za swój komiks na temat: „Powstrzymaj pijanego kierowcę”.

W konkursie zorganizowanym przez Miejską Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Gorlicach, Wydział Oświaty, Kultury i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Gorlicach oraz Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Nowym Sączu z Filią w Gorlicach wzięło udział 66 uczestników z 17 szkół podstawowych z powiatu gorlickiego.

Oprócz Kamilli naszą Szkołę reprezentowało w konkursie dwóch innych uczniów klasy IV, Kacper Szarłowicz i Kacper Gajecki.

Kamili gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.