This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
image1 image2 image3

75. rocznica wyzwolenia obozu Auschwitz-Birkenau

Złożeniem  wiązanki kwiatów oraz zapaleniem symbolicznego znicza  na Cmentarzu Żydowskim, uczniowie naszej szkoły uczcili 75. rocznicę wyzwolenia obozu Auschwitz-Birkenau.  

Galeria >>>

Zabawa choinkowa 2020

23 stycznia odbyła się zabawa choinkowa klas I-III. Przed zabawą była możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia. Zabawę rozpoczęła Pani Dyrektor hasłem "Poloneza czas zacząć". Dzieci bawiły się wyśmienicie, przebrane w różne postacie z bajek. Największą atrakcją były balony "makarony" przygotowane przez prowadzących. W przerwie zabawy dzieci udały się do swoich sal na poczęstunek zorganizowany przez rodziców.

L. Piotrowska

Galeria

Laureaci Kampanii NO PROMIL - NO PROBLEM 2019

Laureaci Konkursu w ramach Kampanii Społecznej NO PROMIL – NO PROBLEM 2019

Dnia 16 stycznia w Wieliczce odbyła się uroczysta Gala Laureatów konkursów: plastycznego, literackiego i multimedialnego zorganizowanych w ramach Kampanii Społecznej NO PROMIL – NO PROBLEM 2019.

Z dumą informujemy, że w zaszczytnych gronie laureatów znalazło się czworo uczniów z Gminy Biecz nagrodzonych w kategorii plastycznej, w tym dwóch z naszej Szkoły:

Maksymilian Chmura (kl. I)

Kacper Szarłowicz (kl. VII)

Osiągnięcia tych wspaniałych młodych ludzi zasługują na tym większe uznanie, że na konkurs wpłynęło blisko 2 000 prac z 23 małopolskich gmin. Warto dodać, że organizatorzy Kampanii Społecznej NO PROMIL – NO PROBLEM 2019 podczas Gali Laureatów docenili działania zorganizowane w ramach akcji w Gminie Biecz, gratulując organizatorom zaangażowania i chwaląc za ciekawe inicjatywy z udziałem bieckiej młodzieży.

Kampania, której głównym celem jest ograniczenie na terenie Małopolski liczby osób pod wpływem alkoholu i środków psychoaktywnych za kierownicą, realizowana jest w Małopolsce od 12 lat. Gmina Biecz od wielu lat prowadzi działania wspierające cele kampanii, w tym Marsz na rzecz trzeźwości, zajęcia profilaktyczne w szkołach, edukację rodziców, zbieranie deklaracji odpowiedzialnego pasażera, udział dzieci i młodzieży w „nopromilowych” konkursach.

Zwycięzcom Konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Anna Filus-Solarz

Galeria

 

ZEBRANIE RODZICÓW – 21 stycznia 2020 r. godz. 16.00

ZEBRANIE RODZICÓW – 21 stycznia 2020 r. /wtorek/ godz. 16.00  /sala gimnastyczna/ 

Po zebraniu ogólnym wychowawcy klas spotkają się z Państwem w salach:

kl. I - sala nr 21- mgr Małgorzata Honc

kl. II - sala nr 31- mgr Maria Wójcikiewicz

kl. III - sala nr 22- mgr Leokadia Piotrowska

kl. IV - sala nr 6 - mgr Iwona Wójcik

kl. VA - sala 29 - mgr Lidia Karp

kl. VB - sala 30 - mgr Joanna Jarecka-Ślusarz

kl. VI - sala 24 - mgr Monika Patrzyk

kl. VII - sala 28 - mgr Anna Filus- Solarz

kl. VIII - sala nr 7- mgr Agnieszka Pyznar

Zapraszamy!

 

Jasełka 2019

"Dziecię się dziś narodziło STOP Zbawiciel przyszedł na Świat STOP powitać Maleńkiego STOP Betlejem, stajenka STOP powiadomić pasterzy STOP ARCHANIOŁ stop..." Ze Świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Jednym z nich jest odgrywanie inscenizacji o Bożym Narodzeniu zwanych Jasełkami. W świąteczną atmosferę wprowadzili nas dziś uczniowie klasy VI, którzy pod opieką wychowawczyni pani Moniki Patrzyk i Księdza Dariusza przygotowali przedstawienie jasełkowe przypominając w ten sposób wydarzenia sprzed ponad dwóch tysięcy lat, kiedy to w Betlejem narodziło się Boże Dzieciątko. Uroku inscenizacji dodały kolędy, które napełniły wszystkich świąteczną radością i sprawiły, że poczuliśmy magię zbliżających się świąt. Do wspólnego kolędowania włączyli się uczniowie, nauczyciele, rodzice i pracownicy szkoły.

Galeria