Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
image1 image2 image3

Zebranie rodziców - 09.01.2019 r.

W środę, 9 stycznia 2019 r., odbędzie się spotkanie z wychowawcami klas:


Godzina 16.00

kl. IIsp - sala nr 22- mgr Leokadia Piotrowska

kl. III sp - sala nr 21- mgr Małgorzata Honc

Godzina 16.30

kl. IVA sp - sala nr 31- mgr Lidia Karp

kl. IVB sp - sala nr 30- mgr Joanna Jarecka - Ślusarz

kl. V sp - sala nr 24 - mgr Monika Patrzyk

kl. VI sp - sala nr 28 - mgr Anna Filus- Solarz

Godzina 17.00

kl. VII sp - sala nr 7- mgr Agnieszka Pyznar

kl. VIII sp - sala 29 - mgr Grażyna Cetnarowska

kl. III gim. - sala 6 - mgr Iwona Wójcik

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 

Zmiana planu lekcji od 2 stycznia 2019 r

 

Uwaga!!!

 

Od 2 stycznia 2019 roku obowiązywać będzie nowy plan lekcji!!! >>>

Znów sukces!

Dnia 06.12.2018 roku w hali sportowej w Gorlicach odbyły się mistrzostwa powiatu w mini piłce koszykowej dziewcząt. Bieczanki  z SP 2 wywalczyły III miejsce w powiecie.

 W zawodach startowało 6 drużyn, mistrzowie poszczególnych gmin, wśród nich również dziewczęta  z naszej szkoły. Jest to z pewnością świetny prezent mikołajkowy.

Skład naszej drużyny: Karolina Baran, Emilia Grygiel, Magdalena Wójcik, Kinga Raksa, Dominika Tumidajewicz, Magdalena Tymkiewicz, Vanessa Staroń, Aleksandra Jarasiewicz, Przybyło Oliwia i Weronika Grębska.

Gratulujemy !!!

Galeria>>>

 

 

 

 

 

Przedświąteczne odwiedziny

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu po raz kolejny odwiedzili naszych emerytowanych nauczycieli oraz zaprzyjaźnionych seniorów składając im świąteczne życzenia. Do życzeń uczniowie dołączyli przygotowane przez siebie paczuszki pełne słodkości oraz własnoręcznie przygotowane świąteczne lampioniki. Pakunki przyozdobili aniołami przygotowanymi przez Samorząd Szkolny i ich opiekunkę, Panią Małgorzatę Przybyłowicz.

Galeria

Kiermasz na bieckim rynku

W niedzielę 16 grudnia odbył się w Bieczu kiermasz bożonarodzeniowy połączony z Wigilią na Bieckim Rynku. Nasi wolontariusze mieli okazję pokazać swe zaangażowanie i zapał do pracy.

Pomimo dość mroźnej niedzieli, uczniowie ubrani w odblaskowe kamizelki z oddaniem biegali z koszami wypełnionymi pierogami i pierniczkami zbierając wolne datki na budowę podjazdu do bieckiego żłobka. W tym czasie, młodsi koledzy z klasy V pod opieką Pani Moniki Patrzyk, przebrani za Maryję, Józefa i pastuszków, budowali prawdziwie wigilijny nastrój uroczystości, tworząc żywą szopkę.

Galeria