This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
image1 image2 image3

VII GMINNY KONKURS PALM WIELKANOCNYCH

Czterej uczniowie, którzy  brali udział w szkolnym konkursie palm zgłosili je również do konkursu gminnego. Byli to: Piotr Stępień i Kacper Janas, Jakub Barzyk  oraz Grzegorz Sendecki. Uczniowie ci, wraz ze swoimi rodzinami, przybyli na Rynek naszego miasta w Niedzielę Palmową 29 marca 2015 r.Wszyscy uczestnicy zaprezentowali swoje palmy i oczekiwali na wyniki konkursu.Po burzliwych obradach Komisji Konkursowej okazało się, że

I MIEJSCE w    VII Gminnym Konkursie Palm Wielkanocnych zdobyli PIOTR STĘPIEŃ i KACPER JANAS

Wyróżnione zostały palmy Jakuba Barzyka i Grzegorza Sendeckiego.

VII SZKOLNY KONKURS PALM WIELKANOCNYCH

27 marca 2015 r. rozstrzygnięto Szkolny Konkurs Palm Wielkanocnych. W konkursie wzięło udział 13 uczniów ze szkoły podstawowej. Wykonali oni, własnoręcznie lub z pomocą rodziny, piękne i okazałe palmy wielkanocne. Wszyscy pamiętali, że w palmy nie można wplatać zbóż oraz sztucznych kwiatów.

Wyniki konkursu:

 I miejsce – Piotr Stępień kl. V, Kacper Janas kl. I   praca zbiorowa

 II miejsce – Jakub Barzyk kl. IV

 III miejsce – Grzegorz Sendecki kl. III

 

 Udział wzięli również:

Milena Korzeniec kl. I

Vanessa Staroń kl. II

Kamila Hycnar kl. II

Arkadiusz Wachowicz kl. III

Jakub Stężowski  kl. V

Paula Wróbel kl. V

Mateusz Krygowski kl. V

Martyna Jarasiewicz kl. V

Martyna Przewoznik kl. V

Zdobywcy I, II i III miejsca otrzymali gry planszowe, a wszyscy uczestnicy pamiątkowe dyplomy i czekoladowe zajączki.

Organizatorem konkursu była p.Leokadia Piotrowska.

Informacja o naborze uczniów: sześciolatków i siedmiolatków do Szkoły Podstawowej nr 2 im. Wacława Potockiego w Bieczu

Dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Bieczu informuje, że wszystkie dzieci, których Rodzice złożyli podania zostały zakwalifikowane do przyjęcia do szkoły na rok szkolny 2015/2016.

W dniach 23 kwietnia do 30 kwietnia 2015 roku proszę Rodziców o potwierdzenia woli uczęszczania do klasy pierwszej w Szkole Podstawowej nr 2 - czy rzeczywiście dziecko będzie chodziło od 1 września do naszej szkoły, czy zamierzacie Państwo starać się o odroczenie sześciolatka. Jest to bardzo istotne w celu zaplanowania organizacji pracy szkoły w nowym roku szkolnym.

 

Małopolski projekt "Jeżdżę z głową"

 

Na feriach szkolnych, od 23 do 27 lutego 2015 roku Zespół Szkół nr 2 w Bieczu będzie realizował małopolski projekt „Jeżdżę z głową”, w ramach zadania pod nazwą „Zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży”. Projekt finansowany jest w części ze środków Województwa Małopolskiego (40%) oraz ze środków Gminy Biecz, przy symbolicznej odpłatności Rodziców dzieci biorących udział w projekcie.Projekt „Jeżdżę z głową” ma na celu opanowanie umiejętności poprawnej techniki jazdy na nartach przez dzieci ze szkół podstawowych oraz edukację w zakresie bezpiecznego korzystania ze stoków narciarskich, w tym m.in. ukształtowanie nawyku jazdy w kasku.Zajęcia zorganizowane są dla uczniów klasy 3 Szkoły Podstawowej nr 2 w Bieczu, którzy jeszcze nie uczyli się jeździć na nartach.Kurs obejmuje 20 godzin nauki jazdy na nartach. Miejscem realizacji projektu jest stacja narciarska Magura Małastów.  Zajęcia z uczniami prowadził będzie wykwalifikowany instruktor. Dodatkowo w ramach projektu dzieci mają zagwarantowane: wypożyczenie sprzętu narciarskiego, karnet zjazdowy, fachową opiekę oraz przewóz. W projekcie weźmie udział 10 dzieci naszej szkoły.

Mikołajki klasy IV

Z okazji mikołajek uczniowie klasy IV wraz ze swoimi rówieśnikami zMiejskiego Zespołu Szkół nr 1 w Gorlicach wzięli udział w międzyszkolnej wycieczce do kina Helios w Nowym Sączu. Wspólnie oglądnęli film pt. „Wielka Szóstka”/Big Hero 6 w reżyserii Don Halla i Chrisa Williamsa.To przezabawna amerykańska komedia animowana o superbohaterach, których pierwowzór odnajdziemy w komiksach Marvela. Bohaterem filmu jest młody geniusz robotyki - Hiro Hamada, który wraz ze swoim robotem Baymaxem zostaje uwikłany w plan zniszczenia dynamicznie rozwijającego się miasta San Fransokyo.

Przed projekcją filmu uczniowie uczestniczyli w spotkaniu w ramach cyklu „Kino na Temat Junior”.Wspólnie zastanawiali się nad tym, kto może być Superbohaterem, co to jest odwaga, jakimi cechami wyróżnia się bohater? Za aktywny udział i głos w dyskusji:Eliza Furmanek, Piotr Honc, Dawid Żegleń i Maciej Michalec otrzymali upominki, a wszyscy uczniowie gadżety w formie kolorowanek. Wszyscy uczniowie wrócili do szkoły zadowoleni i pełni wrażeń.