Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
image1 image2 image3

„Narzędzia w działaniu” – eduentuzjaści

Jako jedna z 800 szkół w całej Polsce bierzemy udział w projekcie Instytutu Badań Edukacyjnych, który polega na sprawdzaniu w praktyce lekcyjnej narzędzi wspierających realizację podstawy programowej.

Nauczyciele naszej szkoły zdobywają nowe doświadczenia i doskonalą swój warsztat pracy uczestnicząc w ogólnopolskiej akcji IBN „Narzędzia w działaniu”. Ma ona na celu upowszechnienie ciekawych pomysłów dydaktycznych opracowanych przez praktyków i ekspertów IBE. 

Przedsięwzięcie jest prowadzone w ramach projektu „Badanie jakości i efektywności edukacji oraz instytucjonalizacja zaplecza badawczego”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach PO KL, Priorytet III.1, Poddziałanie 3.1.1. Nowości wprowadzane są na geografii oraz fizyce.

10 lat Stowarzyszenia Oświatowego NASZA SZKOŁA

 

Komunikat Rady Rodziców

Szanowni Rodzice, uprzejmie informujemy, że na zebraniu sprawozdawczo - wyborczym w dniu 29 września 2014 roku uchwalono dobrowolna składkę w wysokości 30,00 złotych na najstarsze dziecko, i na drugie w rodzinie 20,00 zł, kolejne dzieci uczące się w szkole zostają zwolnione z wpłaty.

W celu ułatwienia możliwości dokonywania opłat podajemy numer konta Rady Rodziców przy Zespole Szkół nr 2 w Bieczu, które prowadzone jest w Banku Spółdzielczym w Bieczu:

07 8627 0001 2002 3006 1694 0002,

w tytule wpłaty proszę podać imię i nazwisko dziecka i klasę.

Można także dokonywać wpłat u wychowawców klas.

Prosimy o dokonywanie wpłat, gdyż ułatwiają one możliwości współdziałania Rady Rodziców ze szkołą. Środki te wydatkowane są na imprezy szkolne (choinka, Dzień Dziecka), uroczystości szkolne, dofinansowanie wycieczek, nagrody dla uczniów, itp.

Liczymy na owocną współpracę rodziców z wybranym Zarządem Rady w składzie:

Przewodnicząca Małgorzata Honc

Z-ca Przewodniczącej Joanna Jarasiewicz

Skarbnik Beata Łukaszyk

Sekretarz Jadwiga Paszyńska

 

"Zbieramy makulaturę-chronimy lasy"-konkurs

Nasza szkoła po raz drugi przystąpiła do projektu „Zbieramy makulaturę – chronimy lasy”. Organizatorem jest szkolne koło LOP przy współpracy z firmą „ATOL”. Konkurs trwa od 15 września 2014 do 31 maja 2015 r.  Uczniowie, którzy przyniosą najwięcej makulatury otrzymają wartościowe nagrody (przypominamy, że w poprzedniej edycji konkursu zwycięzcy otrzymali m.in. bon do EMPIKu, słuchawki, książki, płyty…) Dodatkowo w tegorocznej edycji zbieramy również stare płyty CD i DVD oraz zgniecione, plastikowe butelki. Pamiętajmy, że jedna tona makulatury daje tyle papieru, co 17 średniej wielkości drzew!!!Już dziś zróbmy porządek i zbierzmy makulaturę chroniąc nasze lasy!!!  Makulatura, płyty i butelki odbierane są codziennie przez uczniów klasy III gimnazjum.  Należy ją zważyć i podpisać (imię i nazwisko, klasa, waga).

"MIĘDZY NAMI KOBIETKAMI" - spotkanie dla dziewczynek z prelegentką firmy Always.

W dniu 3 października,  w ramach programu „Między nami Kobietkami” odbyło się  spotkanie z prelegentką firmy Always. Głównym założeniem program jest szerzenie wiedzy na temat zmian fizycznych i emocjonalnych okresu dojrzewania oraz zasad i roli stosowania higieny osobistej w tym, tak ważnym dla organizmu młodej dziewczyny czasie. W spotkaniu wzięły udział dziewczęta z klas piątej i szóstej. Zajęcia prowadziła przedstawicielka firmy Always, która w sposób przystępny i praktyczny ukazała problemy okresu dojrzewania, pierwsze tajniki dorosłości i udzieliła wskazówek, jak sobie radzić w trudnych dla małych kobiet sytuacjach. Każda z uczestniczek spotkania została również zaopatrzona w broszurkę edukacyjną i próbki produktów sanitarnych firmy Always. DZIEWCZYNO! Jeżeli jesteś zainteresowana zmianami, które zachodzą twoim ciele, chcesz wiedzieć więcej na ten temat to zajrzyj koniecznie na stronę ALWAYS :http://www.mydziewczyny.pl