Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
image1 image2 image3

Zebranie rodziców - 15.05.2019 r.

W środę, 15 maja 2019 r. odbędzie się zebranie z rodzicami

klasy I-III godz. 16.00

Klasy IV-VI - godz. 16.30

klasy VII,VIII i IIIg - godz. 17.00

Serdecznie zapraszamy!

PUBLIKACJA SPRAWOZDANIA FINANSOWEGO - BILANSU ZA 2018 ROK

Zgodnie z § 34 ust. 9 i 10  Rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 13 września 2017 r. w sprawie rachunkowości oraz planów kont dla budżetu państwa, budżetów jednostek samorządu terytorialnego, jednostek budżetowych, samorządowych zakładów budżetowych, państwowych funduszy celowych oraz państwowych jednostek budżetowych mających siedzibę poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej, sprawozdanie finansowe - BILANS jednostki /Szkoły Podstawowej Nr 2 w Bieczu/ sporządzony na dzień 2018-12-31, wraz z załącznikami, został opublikowany w Biuletynie Informacji Publicznej Zespołu Obsługi Jednostek w Bieczu.  Link do bilansów https://bip.malopolska.pl/zepowbieczu,m,321165,2019.html 

 

Pomoc dla Antosi Kluk

Przez dwa tygodnie członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu piekli, zdobili i sprzedawali ciasta, pączki i ciasteczka, które następnie sprzedawali podczas szkolnych przerw. Dzięki przeprowadzonej akcji udało się uzbierać kwotę 800 złotych. Większość zebranych pieniędzy, tj. 600 złotych wpłaciliśmy na konto fundacji „Zdążyć z pomocą”, na rzecz jednej z podopiecznych fundacji, Antosi Kluk z Szymbarku

Uzbierana kwota ma wspomóc zbiórkę organizowaną w celu zgromadzenia pieniędzy na kosztowną i skomplikowaną operację rekonstrukcji krtani, która ma zostać przeprowadzona w klinice w Szwajcarii. 

 

Pozostałą część pieniędzy, przekażemy na remont toalet w domu dla dzieci ulicy w Namugongo w Ugandzie w ramach udziału w projekcie organizowanym przez Salezjański Wolontariat Misyjny. 

 

W akcję włączyli się: 

 

Martyna Raksa

Dawid Żegleń

Tomasz Kamiński

Emilia Janas

Mikołaj Mleczko

Aleksandra Pabis

Magdalena Ryba

Grzegorz Sendecki

Monika Bochenek

Emilia Wlazło

Zuzanna Juruś

Paula Wróbel

Anna Kabaj

Magdalena Tymkiewicz

Magdalena Wójcik

Vanessa Staroń

Karolina Baran

Emilia Grygiel

Aleksandra Jarasiewicz

Kinga Raksa

Zuzanna Sendra

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, ich rodzicom i babciom, które wspomogły swe pociechy w pieczeniu i zakupie potrzebnych produktów. 

Galeria

Gminny Konkurs Plastyczno - Literacki "Cztery łapy, pies kudłaty"

W środę 27 marca uczniowie klas młodszych wzięli udział w II Gminnym Konkursie plastyczno - literackim "Cztery łapy, pies kudłaty", organizowanym przez bibliotekę Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Libuszy. 

Konkurs przebiegał dwuetapowo - uczniowie klas I wykonywali prace plastyczne, przedstawiające bohaterów lektury Jana Grabowskiego "Puc, Bursztyn i goście". Jury dokonało wyboru we wcześniejszym terminie i podczas środowego spotkania laureatom wręczono nagrody. W tym gronie znalazł się uczeń klasy I - Piotr Kijek, który zajął III miejsce. 

Uczniowie klas drugich i trzecich rywalizowali ze sobą w konkursie czytelniczym, wykazując się wiedzą ze znajomości lektury. Naszą szkołę reprezentowali Oliwia Janas przygotowana przez P. Małgorzatę Honc oraz Kamil Trzaskoś, podopieczny P. Leokadii Piotrowskiej. Oliwce i Kamilowi gratulujemy wiedzy; ich drużyna zdobyła w konkursie 21 punktów, tracąc tylko 1 punkt do zwycięskich drużyn, które w wyniku dogrywki uzyskały trzy pierwsze miejsca.

Galeria >>>

Konkursy na kandydatów na stanowisko dyrektora

Burmistrz Biecza

dnia 4 kwietnia 2019 roku

ogłasza konkursy na kandydatów na stanowiska dyrektorów

Treść ogłoszenia >>>