Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
image1 image2 image3

Rozśpiewane walentynki

Jak najpiękniej wyznać miłość?  Śpiewająco:). W przeddzień dnia Świętego Walentego, 13 lutego 2015 r.  odbył się II Walentynkowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej organizowany przez ZS nr 1 w Bieczu. Impreza miała miejsce w sali kina Farys. Na scenie zaprezentowali się soliści i zespoły z gimnazjów Gminy Biecz. Swoje talenty wokalne prezentowali w kilku językach: angielskim, niemieckim, hiszpańskim, francuskim i rosyjskim. Konkurs stał na bardzo wysokim poziomie. 

Naszą szkołę reprezentowały dwie solistki, Natalia Cieśla z kl. III i Olga Więcek z kl. I oraz bardzo męskie trio w składzie: Maciej Augustowski, Sebastian Honc i Jakub Wojakowicz z kl. III. Wszyscy nasi artyści zaprezentowali się rewelacyjnie. Natalia swoim anielskim głosem zauroczyła całą widownię wykonując utwór „Titanium” z repertuaru Sii i zajęła II miejsce w kategorii solistek. Olga brawurowo zaśpiewała piosenkę Shakiry „Nunca me acuerdo de olvidarte” i otrzymała wyróżnienie. Chłopcy zaś podbili serca zarówno publiczności jak i jury już podczas próby. W konkursie byli bezkonkurencyjni. Przebojowo zaprezentowali składankę utworów „La camisa negra” i „Canción del mariachi” i wkategorii zespołów zajęli I miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

IV Gminny Konkurs Matematyczny

29 kwietnia 2015 r. odbył się w Szkole Podstawowej w Racławicach Gminny Konkurs Matematyczny. Nasza uczennica Julia Wołtosz zdobyła III miejsce. Szkołę reprezentowała także Agnieszka Przybylska. Serdecznie gratulujemy!

I GMINNY KONKURS OZDÓB WIELKANOCNYCH

29. 03. 2015 r. rozstrzygnięto również  Gminny Konkurs Ozdób Wielkanocnych. II MIEJSCE w tym konkursie zajął  MIŁOSZ RAJCHEL , uczeń klasy I. Udział wzięły również dziewczynki z klasy I – Roksana Wal oraz Oliwia Przybyło.

VII GMINNY KONKURS PALM WIELKANOCNYCH

Czterej uczniowie, którzy  brali udział w szkolnym konkursie palm zgłosili je również do konkursu gminnego. Byli to: Piotr Stępień i Kacper Janas, Jakub Barzyk  oraz Grzegorz Sendecki. Uczniowie ci, wraz ze swoimi rodzinami, przybyli na Rynek naszego miasta w Niedzielę Palmową 29 marca 2015 r.Wszyscy uczestnicy zaprezentowali swoje palmy i oczekiwali na wyniki konkursu.Po burzliwych obradach Komisji Konkursowej okazało się, że

I MIEJSCE w    VII Gminnym Konkursie Palm Wielkanocnych zdobyli PIOTR STĘPIEŃ i KACPER JANAS

Wyróżnione zostały palmy Jakuba Barzyka i Grzegorza Sendeckiego.

VII SZKOLNY KONKURS PALM WIELKANOCNYCH

27 marca 2015 r. rozstrzygnięto Szkolny Konkurs Palm Wielkanocnych. W konkursie wzięło udział 13 uczniów ze szkoły podstawowej. Wykonali oni, własnoręcznie lub z pomocą rodziny, piękne i okazałe palmy wielkanocne. Wszyscy pamiętali, że w palmy nie można wplatać zbóż oraz sztucznych kwiatów.

Wyniki konkursu:

 I miejsce – Piotr Stępień kl. V, Kacper Janas kl. I   praca zbiorowa

 II miejsce – Jakub Barzyk kl. IV

 III miejsce – Grzegorz Sendecki kl. III

 

 Udział wzięli również:

Milena Korzeniec kl. I

Vanessa Staroń kl. II

Kamila Hycnar kl. II

Arkadiusz Wachowicz kl. III

Jakub Stężowski  kl. V

Paula Wróbel kl. V

Mateusz Krygowski kl. V

Martyna Jarasiewicz kl. V

Martyna Przewoznik kl. V

Zdobywcy I, II i III miejsca otrzymali gry planszowe, a wszyscy uczestnicy pamiątkowe dyplomy i czekoladowe zajączki.

Organizatorem konkursu była p.Leokadia Piotrowska.