Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
image1 image2 image3

Niesiemy pomoc - czyli podsumowanie akcji ANDRZEJKI Z MISJĄ!

TO, CO ROBIMY DLA INNYCH, USZCZĘŚLIWIA NAS SAMYCH!!!

KOCHANI , nadszedł czas podsumowania charytatywnej akcji ANDRZEJKI Z MISJĄ!!!

Informacja, na którą wszyscy zainteresowani czekają z niecierpliwością. Owoc akcji to 1205 złotych!!! Cała kwota została wpłacona 7 grudnia na konto organizacji UNICEF z przeznaczeniem na pomoc dla dzieci z Syrii. Przekazane środki przeznaczone zostaną na zakup ciepłych ubrań, koców, ogrzewanie i pomoc finansową dla potrzebujących rodzin.

To dzięki ogromnemu zaangażowaniu całej społeczności szkolnej oraz Waszych Drogich Rodziców akcja zakończyła się ona ogromnym sukcesem! Efekty jej przerosły nasze najśmielsze oczekiwania i napełniają nasze serca dumą. Na szczególne wyróżnienie i uznanie zasługują Ci, którzy podczas „andrzejkowego tygodnia” przygotowali cudowne słodkości . Byli to: Maja Gaber, Dominika Tumidajewicz, Kacper Baran, Arkadiusz Wachowicz, Mateusz Cieśla, Emilia Janas, Marcel Wójcik, Krzysztof Wszołek, Zuzanna Juruś, Paula Wróbel, Piotr Stępień, Agnieszka Przybylska, Julia Wołtosz, Aleksandra Kamińska, Martyna Łaś, Kamila Jodłoś, Agata Kuczała, Justyna Łukaszyk, Kamila Pyznar, Zuzanna Trybus, Julia Malinowska, Paulina Dyląg, Jan Wilczkiewicz. Oczywiście akcja nie powiodłaby się, gdyby nie Ci, którzy smakołyki kupowali, a tym samym ofiarowali swoje pieniążki na pomoc dla dzieci z Syrii.

Cieszymy się niezmiernie, iż naszą inicjatywę wsparli uczniowie klas I-III SP. Podczas zabawy andrzejkowej DODATKOWO zebrali aż 130 złotych z przeznaczeniem na ten szczytny cel! BRAWA dla naszych Milusińskich! Liczymy, że już „zarażeni” dobroczynnością, w przyszłości zasilą szeregi naszych wolontariuszy.

Szkolny Klub Wolontariatu

Galeria

Kino mikołajkowe

"Nie ocalisz świata w pojedynkę".

Dręczony wyrzutami sumienia po śmierci Supermana, Bruce Wayne zbiera drużynę superbohaterów, by stawić czoła potężnemu zagrożeniu. Tak mniej więcej brzmi opis fabuły filmu, który w mikołajkowym nastroju oglądali uczniowie klas VII, IIg i IIIg. "Liga sprawiedliwości" to film z globalnym przesłaniem: to że ktoś jest inny, nie znaczy, że należy go izolować. Nie bowiem w konflikcie leży siła, lecz we współpracy.„Oczywista oczywistość” powiecie, ale w dzisiejszym świecie, postawienie na współdziałanie, by razem osiągnąć piękne cele, jest niesamowicie ważne. Podobało nam się! Wybuchy energii, magiczne pudełka mocy, brak grawitacji, starożytne legendy przekuwające się w realne koszmary... dobre, lekkie kino :)

Galeria 

Mikołajkowo...

U nas dziś wyjątkowo, bo MIKOŁAJKOWO ;)

Dobrze wiemy, że dzień, w którym odwiedza nas obładowany słodyczami Mikołaj, pamięta się cały rok! A czy wiecie jak odróżnić prawdziwego Mikołaja od oszusta??? Prawdziwy Mikołaj nie daje słodyczy z olejem palmowym!!! Dlaczego? Bo prawdziwy Mikołaj troszczy się o zwierzęta i las, również ten równikowy. Wraz z Fundacją Dziedzictwo Przyrodnicze zachęcamy do rezygnacji z produktów spożywczych z olejem palmowym... jak to zrobić? wystarczy czytać etykiety i sięgać po rodzime oleje roślinne.

Ciekawi jesteśmy czy nasze słodycze Wam smakowały??... bo NASZ Mikołaj nie z powodu prześlicznych aniołków i niezwykle złośliwych diabełków był NAJPRAWDZIWSZY, a z powodu wyjątkowych słodyczy, które rozdawał

Galeria

II miejsce Magdaleny Baran w "Olimpiadzie Wiedzy o AIDS i Uzależnieniach"

Kolejny sukces naszej uczennicy Magdaleny Baran w "Olimpiady Wiedzy o AIDS i Uzależnieniach". Tym razem uczennica zajęła II miejsce w corocznym konkursie organizowanym przez Powiatową Stację Sanepidarno-Epidemiologiczną w Gorlicach. Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach wiekowych. Magdalena wzięła udział w kategorii klas VII i klas gimnazjalnych. Cieszymy się jej sukcesem i życzymy dalszych zwycięskich zmagań w konkursach! Gratulujemy!!!

Opiekun: M. Matyfi

Galeria

"Andrzejki z misją" klas I-III

30 listopada dzieci z klas I - III bawiły się wspólnie na zabawie andrzejkowej. Nie zabrakło dobrej zabawy przy muzyce, ale też wróżb. Wróżki i czarodzieje z Małego Samorządziku przepowiadali przyszłość z układu butów, losów i miseczek zakrywających magiczne akcesoria. Przyszłość można było także poznać kręcąc butelką lub przekłuwając serca z imionami.

Najpiękniejsze było jednak to, że sami dobrze się bawiąc, nie zapomnieliśmy o tych, którzy nie mają takiej możliwości - o dzieciach w dalekiej Syrii, ogarniętej wojną. Młodsze klasy włączyły się z pomocą rodziców w akcję Szkolnego Wolontariatu "Andrzejki z misją". Wypowiadając "magiczne zaklęcie" dzieci ofiarowywały dowolną kwotę na wspomniany cel. Rodzicom dziękujemy za tak życzliwe wsparcie akcji.

J.Jarecka - Ślusarz. M. Wójcikiewicz

Galeria